Rezonans terapileri 35 yılı aşan geçmişi ile insan vücudunu titreşimlerden oluşan bir sistem olarak görür. Vücudun enerji alanının niteliği kendini iyileştirme mekanizmalarının ne kadar etkin çalıştığını belirler. Rezonans terapileri bu bioenerjetik alan üzerinde etki yapar.


Sigara Bağımlılığı

Rezonans terapileri sigara isteğini net bir şekilde azaltır. Tek bir seans, sigarayı bırakmak isteyen kişi için birçok zaman yeterlidir. 

Psikolojik bağımlılığın yüksek olduğunu durumlarda, kişisel özellikler değerlendirilir ve haftada bir yapılacak ek seanslar önerilebilir.

 

Alkol Bağımlılığı

Alkol isteğini ve yoksunluk semptomlarını azaltmak için 3-4 gün aralıklarla 3 seans önerilir. Bu üç seans çoğu durum için yeterlidir.

Alkol probleminin psikolojik sebepleri ve bağımlılığın düzeyine göre haftada bir yapılacak seanslar ya da beraberinde farklı terapi önerileriyle devam edebilir.


İştahı Azaltma

Yapılan terapiler açlık hissini azaltır. Karbonhidratlar ya da kilo aldıran diğer gıdalara olan düşkünlük hali birkaç seans ile giderilebilir. 

Çoğu kişi için iki seans yeterli olsa da, bazen size özel olarak, birkaç ay aralıklarla devam edecek ‘’iştahı kapatma’’ seansları da önerilebilir.


Sağlıklı Zayıflama

Rezonans terapileri ile hem metobalizmayı yavaşlatan hem de sağlığınızı bozan ‘’enerjetik’’ problemler ortadan kaldırılabilir. 

Hem zayıflamayı kolaylaştırmak hem de sağlığınızı kötü etkileyen görünmez blokajları ortadan kaldırmak istiyorsanız size özel terapiler sunulabilir.


Stres

Stresin yüksek olduğu hallerde, haftada bir yapılacak birkaç seans ile kişinin net olarak hissedeceği bir değişim sağlanabilir. 

Terapilerin genel stres düzeyini azaltması yanında depresyon ya da panik atak benzeri birçok ruhsal problemde iyileşme yaratması beklenir.


Ruhsal Problemler

Farklı ruhsal problemler için enerjetik denge amaçlı rezonans terapileri yanında Bach Çiçekleri ve Elektronik Homeopati de kullanılır.

Terapilerle ruhsal problemlerin arka planındaki enerjetik yapının değişmesi amaçlanır. Bir yandan da fiziksel şikayetleri azaltması beklenir.


Bel, Boyun Ağrıları ve Diğer Ağrılar

Bel ağrısı, sinir sıkışmaları ya da diğer kas iskelet sistemi ağrıları… Ameliyatlar ya da geçmiş travmalardan arta kalan ağrılar…

Yeni başlamış problemler için bir ya da iki seans yeterli olabilir. Kronik ağrılar için ise seanslara ısrarla devam edilmelidir.


Alerjiler

Rezonans terapilerinin Dünya’da en çok bilinen ve uygulanan şeklidir. Seanslar alerjenlere karşı hassasiyeti azaltmak veya ortadan kaldırmak içindir.


Seanslar haftada bir olacak şekilde yapılır. Terapiler süresince durumunuza özel bir diyet yapılması ve olası alerjenlerden uzak kalınması önerilir.


İleri Yaş Sağlık Problemleri: Yaşlılık ve ilgili sağlık problemlerinde genel yaşam kalitesini iyileştirmek ve süregiden tedavileri desteklemek için önerilir. 

Seanslar yaşlılığa bağlı kronik ağrılar, uykusuzluk, zihinsel yetilerde azalma ya da ruhsal problemler dahil birçok durum için kullanılabilir.


Zor Hastalıklarla Yaşamak

Ağır ilaçlar kullanılmasını gerektiren, bünyeyi güçten düşüren sağlık problemlerinde, vücudu ve ruhsal yapıyı destekleyecek terapiler yapılır.

Seanslar kişinin devam eden tedavilerini destekler. İlaçların yan etkilerini azaltmayı, vücudun süregiden tedavilere yanıtını iyileştirmeyi amaçlar.

Hemen Ara WhatsApp