Başhekimin Mesajı

2010 yılından bu yana sağlık hizmetlerinde edindiğimiz tecrübemizle 2020 yılının son çeyreğinde Özel Rich Hospital Hastanesi’ni Antalya’da hizmete açtık.

Başhekimin Mesajı

2010 yılından bu yana sağlık hizmetlerinde edindiğimiz tecrübelerle, 2020 yılında  Antalya'da Özel Rich Hospital Hastanesi'ni Antalya’da hizmete açtık.

 

Ana hedefi koşulsuz hasta memnuniyetini sağlamak olan Özel Rich Hospital Hastanesi'ni  bu amaçla modern sağlık anlayışına uygun bir altyapı oluşturulmuştur. Hastanemizde, sağlık hizmetlerinin ertelenemez ve ikame edilemez olduğunu bilerek, hasta odalarımızdan ameliyathane, doğumhane ve hatta yenidoğan yoğun bakım ünitemize kadar her birimimiz ileri düzey teçhizatlarla desteklenmektedir. Son sistem oluşturulmuş laboratuvarımız ve diğer tüm birimlerimiz de kesintisiz güç kaynağı ve hızlı bilgi işlem ağı ile donatılmıştır.

Sağlık alanında uzmanlaşmış doktorlar, deneyimli sağlık personeli ve danışmanlarımız, bizleri tercih eden hastalarımıza en üst seviyede hizmet sunabilmeleri için sürekli eğitimlerle desteklenmektedir. Kurum içi eğitimler ve sağlık alanındaki gelişmeleri yakından takip edebilmeleri için sertifika programlarına katılmaktadırlar. Bu sayede her bir çalışanımız, en son bilgi ve teknikleri kullanarak hastalarımıza kaliteli sağlık hizmeti sunmaktadır.

Özel Rich Hospital Hastanesi olarak, hastalarımızın sağlığına önem veriyor ve onları en iyi şekilde desteklemek için gereken tüm olanakları sunuyoruz. Sağlık hizmetlerinde lider bir kuruluş olduğumuzu kanıtlamak ve sürekli gelişmeye devam etmek için tecrübeli ve nitelikli personelimiz, hastalarımıza güven veren bir ortamda tedavi olmalarını sağlarken, aynı zamanda onlara sevgi ve anlayışla yaklaşmaktadır.


Unutmayınız ki en büyük ZENGİNLİĞİMİZ sağlığımızdır.

Hemen Ara WhatsApp
s