Sağlıklı bir yaşama sahip olmak ve bunu korumak için düzenli aralıklarla check-up yaptırmak gerekiyor. Rich Hospital, check-up programlarıyla her yaşa ve cinsiyete özel hizmet veriyor.

 

Belirli yaş dönümlerine özel paket programlar (Çocuk-Menopoz-Prostat..vb) ve ailesel genetik geçişli hastalıklara özel tarama amaçlı programlar (Kanser, Kalp-Damar Hastalıkları) uygulanıyor. Bunların haricinde; kişinin yaş, cinsiyet, risk faktörleri, hayat tarzı ve ailesindeki hastalık yüküne göre risk faktörlerinin belirlenmesi sonucunda ilgili fiziki muayenelerin ve gerekli görülen Laboratuvar/Radyolojik testlerin tespiti ile de özel bir program hazırlanabiliyor.

 

Unutmayın, erken teşhis hayat kurtarır. Check-up programlarımız hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.



Check-Up Testi Nedir?

Diğer adıyla sağlık tarama testi kişinin sağlık risklerinin belirlenmesi ve mevcut hastalıkların erken teşhis edilebilmesi için yapılan detaylı muayene, laboratuvar testleri ve diğer taramaların bütününe verilen addır.
Her yaş grubuna ve cinsiyete göre özel check-up programları hazırlanabilir.
Check-Up testlerinin kapsamı dahilinde mevcut hastalıkların teşhisi konabilir. Ancak nadiren görülmekle birlikte yeni gelişmekte olan bazı hastalıklara teşhis konulamayabilir.
Doktorunuzun risk durumunuza göre önerdiği periyodlar hariç olmak üzere, genel olarak rutin check-up taramalarının yılda 1 kez yaptırılması tavsiye edilir.
Kişinin yaşına, cinsiyetine, risk durumuna bağlı olarak birçok check-up programı mevcuttur ve bu programların fiyatları değişiklik göstermektedir. Sizin için en uygun check-up paketi ve fiyatları hakkında bilgi almak 444 9 808 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
Hemen Ara WhatsApp